Hlasování o názvu nového studentského klubu

Obrázek uživatele David Hurný

Nový studentský klub hledá své jméno

Nyní máte možnost hlasovat o budoucím názvu nového studentského klubu na Albertově 6.

Z navržených názvu  (které jste měli možnost narhovat během prázdnin) byl vytvořen následující dotazník. K výsledku tohoto hlasování bude přihlédnuto při výběru názvu.

Hlasování - Název klubu (je nutné přihlášení k fakultního e-mailu pro ověření identity a zabránění manipulace s hlasováním)

Hlasování bude probíhat do 20. 9. 2014 a název bude zveřejněn na studentském webu.