Hledá se studentský organizátor hodnocení výuky

Obrázek uživatele SKAS

Studentská komora Akademického senátu Přírodovědecké fakulty (SKAS) vyhlašuje výběrové řízení! Jeho vítěze doporučí panu děkanovi, který organizátora jmenuje.

Chceš, aby se výuka na naší fakultě zlepšila?

Myslíš, že zpětná vazba je důležitým zdrojem informací pro zlepšení?

Pokud ano, čti dále a přispěj k rozvoji fakulty! Termín je 10. ledna!

Náplň funkce

• Zodpovědnost za řádné proběhnutí ankety
  • Plánování a koordinace sběru dat na konci semestru
  • Komunikace s vyučujícími, vedoucím ankety a dalšími zainteresovanými osobami
  • Práce v tabulkovém editoru
  • Jde zejména o nárazovou činnost na konci semestru, v průběhu roku je pak potřeba komunikovat a reagovat na případné změny a problémy, být připraven je rychle řešit.

Požadujeme:

• Zodpovědnost
  • Spolehlivost
  • Komunikativnost

Výhodou

• Schopnost diplomatického jednání
  • Schopnost řešit nečekané problémy
  • Zkušenost a obliba práce s počítačem (web, tabulkové editory)
  • Mít vizi rozvoje ankety

Vzhledem k víceletému trvání mandátu není tato funkce vhodná pro studenty posledních ročníků studia. Studentský organizátor hodnocení výuky je honorován formou účelového stipendia.

V případě zájmu zašli do 10. ledna 2016 strukturovaný životopis a motivační dopis (proč zrovna já a co bych do ankety vnesl/a?) na e-mailovou adresu skas@natur.cuni.cz. Velmi rádi na této adrese také zodpovíme případné dotazy či poskytneme doplňující informace.

Výběr kandidáta bude realizován Studentskou komorou Akademického senátu.

Za SKAS Tomáš Janík