Hodnocení kvality výuky - pozvánka na celofakultní diskuzi

Obrázek uživatele SKAS

Jaký má studentské hodnocení kvality výuky (anketa) smysl? Kde jsou vidět konkrétní kroky, které na jeho výsledky reagují? Proč se do hodnocení aktivně zapojuje málo studentů? Zohledňují anketní dotazníky vše, co by se mělo hodnotit? Mělo by být vyplňování ankety povinné?

Přijďte říct svůj názor na studentské hodnocení kvality výuky! Celofakultní diskuze na toto téma, kam jsme pozvali také pedagogy, garanty a vedoucí kateder, se uskuteční v pondělí 25. května 2015 od 10 hodin v posluchárně CH2 (Chemický ústav - Hlavova 8, 2. patro).

Cílem setkání je vzájemná výměna názorů a zkušeností s hodnocením výuky a pokus o návrh takového budoucího modelu, který by naplnil očekávání obou zúčastněných stran, tj. studentů i pedagogů, a stal se tak vhodnou zpětnou vazbou, která přispěje ke zvyšování kvality výuky.

Přihlásit se k odběru Comments for "Hodnocení kvality výuky - pozvánka na celofakultní diskuzi" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments