Informace OPV - Evropská dobrovolná služba v Drážďanech

Obrázek uživatele OPV PřF UK

Již několik let je Nadace Brücke/Most hostitelskou organizací programu Evropské dobrovolné služby. V současné době působí v Drážďanech dvě dobrovolnice z České republiky.

Pro naši drážďanskou pobočku hledáme k 1. červenci 2017 2 nové dobrovolníky/dobrovolnice pro pracovní oblasti „Svět dětí & mládeže“ a „Kulturní setkávání“.

Přihlášky je možné zasílat do 31. března 2017.

Pokračování viz plakát: Evropslá dobrovolná služba v Drážďanech

Vystavilo: oddělení podpory vědy

Kontaktní osoba: Mgr. Pavla Pousková

Tel.: l. 1160