Informace OPV - Letní kurz kresby a malby

Obrázek uživatele OPV PřF UK

Milé kolegyně, milí kolegové,

v rámci spolupráce Study in Prague nám naše partnerská škola (UMPRUM) zaslala zajímavou nabídku pro zahraniční studenty. Jedná se o letní kurz kresby a malby (vše v angličtině) v termínu 27. – 31. 8. Kurz je otevřen zdarma pro zahraniční studenty všech zapojených do SiP.

Více podrobností (včetně anotace v aj, kterou můžete využít) je na stránkách UMPRUM zde, obrázky v příloze:

Prosím, zda byste mohli nabídku rozeslat Vašim zahraničním studentům či vyvěsit na stránkách či jiných sítích.

Kdyby bylo cokoliv nejasné, neváhejte se na mě obrátit.

S díky a pozdravem

Mgr. Miroslava Kazdová

Celetná 20, 116 36 Praha 1

e-mail: ipsc@ruk.cuni.cz