Informace OPV - Seminář "Autorské právo a CC ve světě vědy"

Středa, 28 Leden, 2015 - 16:30

OPV ve spolupráci s Knihovnou chemie si Vás dovoluje pozvat na první seminář z cyklu Origami u agamy:

Autorské právo a CC ve světě vědy

Tématem semináře je problematika autorského práva a možnosti a limity použití licencí Creative Commons ve vědě i výuce. To vše v kontextu rekodifikace soukromého práva v ČR.
Velký prostor dáme také diskuzi a Vašim dotazům!

Seminář povede JUDr. Matěj Myška
(Masarykova univerzita - Ústav práva a technologií, Tým CC ČR
- mladý právník, který Vám právnický jazyk přeloží do řeči obecné.

středa 28.1.2015
Knihovna chemie, Hlavova 8
Max. kapacita 20 osob!
Pro doktorandy, postdoky a mladé vědce.
Vložený obrázek 1

Cyklus “Origami u agamy” je zaměřen na rozvoj informační gramotnosti.
Praktická témata si vyzkoušíte na workshopu, ta teoretická Vám předneseme nezvyklými metodami - např. se můžete těšit na středověkou disputaci na téma Open Access!
Témata dalších workshopů a seminářů: Pokročilé citace aneb není vyhledávání jako vyhledávání,
Citační manažery, Open Acces - kdo je pro? proti?, Řekni kde ty zdroje jsou aneb jak objevit objevené
Cyklus je určen všem doktorandům, postdokům a mladým vědcům.
Koná se v knihovně chemie vždy poslední středu v měsíci.
Přihlásit se k odběru Comments for "Informace OPV - Seminář "Autorské právo a CC ve světě vědy"" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments