Obrázek uživatele OPV PřF UK

OPV ve spolupráci s Knihovnou chemie zve především studenty doktorandských a post-doktorských programů na další seminář z cyklu „Informační gramotnost pro doktorandy“ tentokrát na téma “Turnitin“.

Kdy: 5.12. v 14.00

Kde: Knihovna chemie PřF, Hlavova 8, Praha 2

Forma kurzu: seminář

Jazyk kurzu: ČJ

Přihlášky (do 4.12.): goo.gl/nPQBDM

Kapacita: 20 posluchačů

Seminář je úvodním školením do práce s antiplagiátorským systémem Turnitin, propojení s Moodlem, dalšími tématy je citační etika a je určen především doktorandům a post-doktorským studentům. Přineste si, prosím, své noteboky, tablety apod. .

Seminář povede: Mgr Eva Tesaříková Březinová

(Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy)

Vystavilo: oddělení podpory vědyKontaktní osoba: Bc. Radka LukášováTel.: l. 1588Mail: radka.lukasova@natur.cuni.cz

Přihlásit se k odběru Comments for "Informace OPV - Seminář "Turnitin" z cyklu "Informační gramotnost pro doktorandy"" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments