Informace OPV - Studijní a výzkumné pobyty v Polsku

Obrázek uživatele OPV PřF UK

Informovat o prodloužení uzávěrky na stipendium na základě mezinárodních smluv do Polska.

Studenti a pedagogové mohou do 9. března odevzdávat přihlášky na studijní či výzkumné pobyty v Polsku v délce od 1 do 10 měsíců. Stipendium pro studenty BSP a MSP činí 9000 Kč, pro studenty DSP a učitele 9500 Kč/měsíčně.

Důvodem pro prodloužení uzávěrky jsou nevyužité nabízené stipendijní měsíce:

V případě pobytu pro studenty BSP, MSP a DSP zůstává nevyužito 100 měsíců, v případě pobytů pro akademické pracovníky zůstává nevyužito 22 měsíců.

Sabine Borovanská, M. A.

Akademická informační agentura (AIA  |   Academic Information Agency

Oddělení bilaterálních a multilaterálních programů   |   Bilateral and Multilateral Programmes Unit

Tel.: (+420) 221 850 504