Informace z Erasmus semináře ke stažení

Obrázek uživatele Jan Kriz

V úterý 23. listopadu proběhl informační seminář o Erasmu pro české studenty na geografické sekci. V tomto článku najdete prezentace z cílových destinací a kontakty na starší kolegy, na něž se můžete obracet na radu o jednotlivých destinacích. To můžeme - společně s nastudováním závěrečných zpráv na webu národní agentury.

Seminář samotný je již tradiční akcí, letos pořádanou Erasmus klubem spolu se SKASem, zhmotněné v hlavní organizátorce Zuzce;-) Do Korčákovy posluchárny (Levé rýsovny) dorazilo při kapacitě 67 osob něco přes 90 studentů. Po organizačních informacích od fakultního koordinátora doc. Havlíčka promítali navrátilci informace o jednotlivých destinacích.

Program, spolu s e-mailovými kontakty naleznete v příloze článku.

Erasmus klub Přírodovědecké fakulty UK  je spolek studentů z různých oborů a ročníků, kteří mají za svůj hlavní cíl pomáhat zahraničním studentům při jejich pobytu v Praze. V současné podobě funguje nepřetržitě od roku 2010 a každý semestr pořádá více než 10 akcí pro zahraniční a české studenty. Více informací včetně postupu jak se do činnosti klubu zapojit naleznete na webu Erasmus klubu. Rádi vás mezi sebou uvidíme!

PDF icon Program_Erasmus_geografie_2010.pdf36.88 KB
Přihlásit se k odběru Comments for "Informace z Erasmus semináře ke stažení" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments