Infromace OPV - Letní škola „Climate-KIC Journey“

Obrázek uživatele OPV PřF UK

Znalostní a inovační společenství Climate-KIC vyhlásilo další ročník letního kursu Climate-KIC Journey. Přihlášky jsou přijímány do 15. února 2017 (12:00 SEČ).

Climate-KIC Journey, kterou pořádá Climate-KIC, je největší evropskou akcí pro inovace a podnikání v oblasti klimatu a nabízí unikátní kombinaci znalostí a obchodních zkušeností. Zájemci si mohou zvolit tří- nebo pětitýdenní program. Pro občany EU, EHS a Švýcarska nebo pro studenty v prezenčním studiu na univerzitách v EU je účast na letní škole zdarma.

Stránka akce - Často kladené dotazy - Podání přihlášky.

(Informace převzata z portálu Horizont 2020 – zdroj).

Aktualitu publikovala Ludmila Müllerová 2. 1. 2017.

Vystavilo: oddělení podpory vědy
Publikovala: Mgr. Ludmila Müllerová, PhD.
E-mail: ludmila.mullerova@natur.cuni.cz
Tel.: +420 2 2195 1118
Přihlásit se k odběru Comments for "Infromace OPV - Letní škola „Climate-KIC Journey“" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments