Letní školy v zahraničí

Obrázek uživatele OPV PřF UK

Jak strávit léto? Co takhle pár týdnů, nebo celé léto na nějaké zahraniční univerzitě? Spousta z nich nabízí přes léto odborné kurzy a my nabídky zveřejňujeme v seznamu aktuálních nabídek

Které země konkrétně vás zvou k letnímu studiu?

ESTONSKO nabízí širokou škálu kurzů, které budou probíhat jak v červenci, tak v srpnu v délce od 5 dnů po 14 dnů. Rozsáhlý je i výběr oborů - sociální i humanitní vědy, právo, IT, ale i výuka estonského jazyka (která není omezena na statut studenta).

IZRAEL - Hebrew University of Jerusalem pořádá v létě 6 týdenní TIP program (červenec - půlka srpna). TIP = The Trans-disciplinary Innovation Program a jedná se o intenzivní 6 týdenní kurz zaměřený na aktuální průlomové technologie, nejžhavější trendy v podnikání a zároveň poskytuje účastníkům praktické zkušenosti díky účasti zástupců prestižních a významných firem a investorů.

MEXIKO nabízí letní kurz mexického jazyka a kultury Curso de Verano de Idioma y Cultura Mexicana 2019, pro který 3 účastníci z České Republiky mohou získat stipendium, tedy plné hrazení účastnického poplatku. Kurz bude probíhat od 1. července do 14. srpna 2019 a je určen zájemcům ve věku do 35 let.

PřílohaVelikost
Image icon letniskoly.jpg529.99 KB
Přihlásit se k odběru Comments for "Letní školy v zahraničí" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments
Toto dílo je licencováno podle licence Creative Commons 3.0 Česká republika: Uveďte autora. Neužívejte dílo komerčně. Nezasahujte do díla.

Creative Commons License      Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

Web je provozovaný Studentskou komorou Akademického senátu Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze.