Obrázek uživatele Zuzka

Hledáme dobrovolníky - studenty vysokých škol pro interaktivní výstavu Mikroskopie hrou, která se uskuteční ve dnech 6. - 13. září 2014 v Kongresovém centru Praha.

Mikroskopie hrou je doprovodná akce 18. Světového mikroskopického kongresu (IMC 2014), jejímž cílem je zábavnou formou popularizovat mikroskopii a vědu obecně mezi veřejností, zejména dětmi a mládeží.

Náplň práce:
• výpomoc na stanovištích - výklad příběhu stanoviště, práce s mikroskopy
• pomoc při odbavování skupin na registraci / doprovod skupin při prohlídce
• asistence na stanovišti Kino

Podmínky:
• minimální věk 18 let
• student
• časová disponibilita ve dnech 6. - 13. září 2014 (otevírací doba výstavy: 9:00 - 18:00)

Nabízíme:
• možnost navštívit zdarma vybrané přednášky 18. Světového mikroskopického kongresu - z 8 dnů výstavy nutno odsloužit 5 dnů, tj. možnost navštívit kongres v časovém rozsahu 3 dnů celkem - konkrétní termíny návštěvy přednášek / služeb na stanovišti dle dohody s koordinátorem výstavy
• 2 trička

PŘIHLÁŠKY - VYPLŇTE PROSÍM ELEKTRONICKÝ FORMULÁŘ NA: http://micron.greception.com/form/8bcdb8d7/

TERMÍN pro příjem přihlášek: 15. květen 2014.

Všichni zájemci budou o rozhodnutí vyrozuměni emailem do 15. června 2014.

V případě dotazů nás kontaktujte na: info@mikroskopiehrou.cz.

Přihlásit se k odběru Comments for "Mikroskopie hrou - výzva pro dobrovolníky (koná se v září 2014, přihlášky do 15. 5.)" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments