Možnost bezplatné účasti na světovém kongresu mikroskopie v září v Praze

Obrázek uživatele Zuzka

Organizátoři 18. Světového mikroskopického kongresu (IMC 2014) shánějí několik posledních dobrovolníků na doprovodnou interaktivní výstavu Mikroskopie hrou, která se uskuteční ve dnech 6. - 13. září 2014 v Kongresovém centru Praha. Na kongresu vystoupí přední světoví odborníci z mnoha oborů biologických i nebiologických: http://www.imc2014.com/index.php?page=programme

Na kongres se můžete podívat také - stačí, když pomůžete na doprovodné výstavě. Cílem Mikroskopie hrou je zábavnou formou popularizovat mikroskopii a vědu obecně mezi veřejností, zejména dětmi a mládeží.

Kongres je mezinárodní, ale výstava bude česky, protože tam budou chodit zdejší školy a veřejnost.

Možná náplň práce:
• výpomoc na stanovištích - výklad příběhu stanoviště v češtině, možnost práce s mikroskopy
• pomoc při odbavování skupin na registraci či doprovod skupin při prohlídce
• asistence na stanovišti Kino

Podmínky:
• minimální věk 18 let
• student
• časová disponibilita ve dnech 6. - 13. září 2014 (otevírací doba výstavy: 9:00 - 18:00, vyzkoušení již 5. 9. odpoledne) - nemusíte tam být celou dobu, můžete přijít třeba jen jeden den na několik hodin.

Přihlášení: Pokud máte zájem se zúčastnit, vyplňte formulář na http://micron.greception.com/form/8bcdb8d7/ nebo přímo kontaktujte hlavní organizátorku z firmy Guarant International, paní Romanu Klukovou: klukova@guarant.cz.

Pokud si myslíte, že by nabídka zaujala někoho z Vašeho okolí (ideálně studenty ), klidně jim tuto nabídku přepošlete.

Přihlásit se k odběru Comments for "Možnost bezplatné účasti na světovém kongresu mikroskopie v září v Praze" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments