Nové elektronické hodnocení výuky

Obrázek uživatele Michal Andrle

Konec papírovým anketám! Školní rok 2017/2018 je prvním rokem, kdy spouštíme pouze elektronickou aplikaci pro hodnocení předmětů studenty (anketa). Vyzkoušejte nové uživatelské rozhraní i Vy na hodnoceni.natur.cuni.cz a to v období 15. 1. – 4. 3. 2018. Budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu.

Minulý semestr byla spuštěna první a pouze zkušební verze elektronického hodnocení výuky, na jejímž vytvoření jsme spolupracovali s Filozofickou fakultou UK. Aktuální semestr ZS 2017/2018 přináší vylepšenou verzi hodnotící aplikace a také je prvním semestrem, kdy neprobíhá hodnocení na přednáškách pomocí papírových dotazníků. Studenti mohou hodnotit na webové stránce hodnoceni.natur.cuni.cz od 15. 1. 2018 do 4. 3. 2018

Ve studijním informačním systému (dále SIS) bylo možné doposud také hodnotit elektronicky. Nyní jsme se ale rozhodli pro samostatnou aplikaci, která bude na SIS pouze napojena. Po přihlášení (školní uživatelské jméno a heslo) se Vám automaticky načtou Vaše zapsané předměty, které ohodnotíte, a po odeslání každého hodnocení se odpověď odpojí od Vašeho účtu a odešle mezi ostatní odpovědi - pak již nemůžete své hodnocení změnit (= záruka anonymity). Dokud jej ale neodešlete, všechny změny se v hodnocení ukládají a můžete se k nim kdykoli vrátit.

Aplikace má anglický překlad a vyplňovat můžete i z mobilních telefonů. V budovách přírodovědecké fakultě jsou opět rozvěšeny plakáty se základními informacemi.

Pokud najdete v hodnotící aplikaci jakékoli nedostatky, cokoli Vám bude nejasné či bude mít další dotazy a připomínky, určitě nám napište na studentska.anketa@gmail.com .

Hodnocení je jednoduché, rychlé a intuitivní. Doufáme, že si nový systém hodnocení oblíbíte a ohodnotíte co nejvíce předmětů.

Tým organizátorů ankety

Image icon orange_web-04.jpg278.6 KB