Nové úřední hodiny studijního oddělení

Obrázek uživatele Jan Kriz

Po několikaměsíční debatě známe nové úřední hodiny studijního oddělení, které začnou platit s novým akademickým rokem (tedy od 1. 10. 2011, v září ještě platí staré). Nové úřední hodiny budou následující:

pondělí 12 - 15
úterý 10 - 12 (pro Ph.D. studenty 8 -12)
středa 10 - 12 + studijní proděkanka
čtvrtek 12 - 15
pátek zavřeno

Jde o schválený návrh nových úředních hodin, tak jak jsme pokládali otázku v posledním průzkumu. Čtyři pětiny respondentů se vyslovily pro nové úřední hodiny, přičemž pro byla většina ve všech stupních studia.

V komentářích se objevovaly dvě hlavní stížnosti na nové úřední hodiny.

První bylo posunutí hodin doprostřed dne, což narušuje pracovní dobu. To se týká především doktorských studentů. Proto jsme se studijním oddělením vyjednali rozšíření úředník hodin pro Ph.D. studenty jednou týdně již od 8 hodin (začátek dříve než je nyní). Chápeme že totéž se v menší míře dotýká i ostatních studentů, další rozšíření již však není kapacitně možné.

Druhou bylo zavření studijního oddělení v pátek. To je však nosnou ideou návrhu - pouze tak je možná změna a prodloužení otvírací doby v ostatních dnech. Věříme že si na výsledné časy zvyknete a ve výsledku budou pro vás příjemnější.

Přesné výsledky posledního průzkumu naleznete v příloze.

Přihlásit se k odběru Comments for "Nové úřední hodiny studijního oddělení" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments