Nový divadelní spolek hledá členy

Úterý, 18 Říjen, 2011 - 18:00 - 19:30

Sedíte v hledišti a právě koukáte na jednu z nejlepších scén představení a říkáte si, že byste tohle taky chtěli dělat? Máte pocit, že ve vás dřímají skryté schopnosti a stačí jen mít příležitost a vyplynuly by na povrch? Nestydíte se z komičnosti vaší osoby vyždímat co nejvíc? Pak je právě pro vás určen nově vznikající divadelní spolek. Není nutné mít zkušenosti s hraním, stačí jen chuť dát při zkoušce do divadla 100% své energie.

Pokud máte chuť se do něčeho takového pustit, přijďte v úterý 18. 10. 2011 v 18.00 do učebny B2P na neformální konkurz. Zkoušky pak budou probíhat každý týden ve stejný čas.

Kdo máte zájem přijít, popř. nějaký dotaz, napište mi prosím na email magdalena.hrdinova@gmail.com.

Přihlásit se k odběru Comments for "Nový divadelní spolek hledá členy" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments