Nový postup při řešení problémů a žádostí

Obrázek uživatele David Hurný

Vážení studenti,

v nedávné době jsme Vás informovali o skutečnostech, které zvýšily naší pozornost v proběhlém přihlašování na SZZk. Celá věc se řešila na zasedání ASF 20. 11. 2014. Pro více informací Vám doporučuji přečíst si zápis.

Jako člen AS UK Vás však chci informovat, že ASF byl obeznámen se skutečností, že vedení fakulty chce ke všem studentům přistupovat individuálně a proto můžete své problémy řešit  přímo s paní proděkankou nebo s panem děkanem (nejlépe s vyjádřením garanta programu), který je osobně posoudí.

Pan děkan ve sporném případě svými pravomocemi zmírnil tvrdost předpisu a prominul 4 studentům Mgr. studia jejich zjevné pochybení. Tento krok byl zdůvodněn snahou o aplikaci individualního přistupu ke studentům a obecnou ochotou zabývat se jejich potřebami a problémy.

Doporučuji studijním poradcům, školitelům, garantům a studijní proděkance radit studentům, aby podali odvolaní v případě studijních kolizí.

Věřím, že tento systém a individuální přístup povede ke prospěchu všech.

V Praze 24. 11. 2014

 

David Hurný

člen ASF a AS UK  

 

Přihlásit se k odběru Comments for "Nový postup při řešení problémů a žádostí" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments
Toto dílo je licencováno podle licence Creative Commons 3.0 Česká republika: Uveďte autora. Neužívejte dílo komerčně. Nezasahujte do díla.

Creative Commons License      Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

Web je provozovaný Studentskou komorou Akademického senátu Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze.