Nový předmět Management Vědy a Inovací (TVOL0001)

Obrázek uživatele Jan Kriz

Aktualizováno - 15. 1. 2015 v 15:15 bude navýšena kapacita kurzu v SIS o dalších 50 míst!

Předmět Management Vědy a Inovací (TVOL0001 - 6 kreditů) je celouniverzitní, hlásit se do něho mohou studenti ze všech fakult. Vyučován je pod hlavičkou Centra pro přenos poznatků a technologií (CPPT) a pravděpodobně bude fyzicky vyučován na 3. LF v Praze.

Kurz je částečně prezenční a částečně distanční (viz sylabus níže). Pokud by někoho nepřesvědčil sylabus, tak ho možná zaujme propagační video předmětu.

Kapacita byla pro velký zájem navýšena na 100 míst. Vzhledem k tomu, že prvních 50 bylo rychle rozebráno se určitě vyplatí zápis neodkládat.

Zápis je v SIS možný do 31. ledna nebo do naplnění kapacity. Pro zápis je v SIS třeba ve vlastním zápisu jako fakultu nastavit CPPT a vyhledat tento předmět (CPPT jiný neučí).

PDF icon anotace_kurzu_management_vedy_a_inovaci.pdf119.36 KB
Přihlásit se k odběru Comments for "Nový předmět Management Vědy a Inovací (TVOL0001)" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments