O drakovi z Hromové hory

Obrázek uživatele ppipek
Opakování každý týden vždy v Čtvrtek 2 krát.
Pondělí, 2 Květen, 2016 - 18:30
Čtvrtek, 5 Květen, 2016 - 18:30

Divadelní spolek Hamba přichází po dvou letech s další premiérou a po 4 letech je opět světová - hru napsal Vojtěch Kynčl, který byl podepsán i před předchozí autorskou sci-fi hrou Ke hvězdám. Tentokrát se můžete těšit na jeho pohádku a k tomu pět zbrusu nových hambářů, kteří posílili řady souboru. Představení proběhne 2. a 5. května, pokaždé od 18.30, v tradiční posluchárně CH1.

Image icon plakat_1.jpg279.98 KB
Přihlásit se k odběru Comments for "O drakovi z Hromové hory" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments