Ostatní aktuality

Aktuální informace, které přímo nesouvisí s PřF (pozvánky na různé akce apod.).

Zápis z jednání duben 2019

Zápis jednání duben 2019

Program jednání duben 2019:

Přítomni: Hušková, Klouda, Bočan, Marcollová, Lepková, Kunstmüllerová, Kretschmer, Pačes (distančně)

Hosté: Vojta Koštíř

Zápis z jednání březen 2019

Zápis jednání březen 2019:

Přítomni: Pačes, Bočan, Lepková, Marcollová, Novák, Klouda, Kretschmer, Fischerová, Petříček (přes PC), Hušková, Kunstmüllerová

Coimbra 2019 - International Forum of EYP Portugal

We are organising of Coimbra 2019 - International Forum of EYP Portugal, an event aimed at university students aged between 18 and 25, from all over Europe, that will take place in the city of Coimbra, Portugal, between the 20th and 25th of August.

Zápis z jednání únor 2019

Zápis z jednání SKAS 20. 2. 2019 16:00

Přítomni: Pačes, Fischerová, Hušková, Lepková, Bočan, Damaška, Marcollová, Vašek, Klouda, Kunstmüllerová, Petříček (přes video)

Hosté: žádní