Ostatní aktuality

Aktuální informace, které přímo nesouvisí s PřF (pozvánky na různé akce apod.).

Zápis z jednání SKAS prosinec 2019

Zápis jednání prosinec 2019:

Přítomni: Václav Bočan, Barbora Lepková, Kateřina Marcollová, Jaromír Novák, Daniel Vašek, Ema Fischerová, Jakub Petříček, Aneta Hušková, Lucie Kunstmüllerová

Omluveni a vyloučeni z kvóra: Jan Kretschmer. Albert František Damaška, Jan Klouda, David Hurný, Jan Pačes

1. Schválení zapisovatele

Hlasování: 8/0/0. Zapisovatelem schválen Novák.

Zápis SKAS listopad 2019

Zápis jednání listopad 2019:

Přítomni: Jakub Petříček, Aneta Hušková, Jan Pačes, Jan Kretschmer, Kateřina Marcollová, Ema Fischerová, Lucie Kunstmüllerová, Václav Bočan, Jaromír Novák

Hosté: Alois Burian

Omluveni a vyloučeni z kvóra: Albert František Damaška, Barbora Lepková, Daniel Vašek, David Hurný, Jan Klouda

1. Schválení zapisovatele

Hlasování: 9/0/0. Zapisovatelem schválen Novák.

Zápis z jednání říjen 2019

Zápis jednání SKAS, říjen 2019

Přítomni: Pačes, Bočan, Lepková, Marcollová, Novák, Fischerová, Petříček, Kunstmüllerová, později Bočan V. a Hurný.

1. Schválení zapisovatele

• Hlasování: 8/0/0. Zapisovatelem schválen Novák.

2. Schválení programu

• Hlasování: 8/0/0. Program schválen.

Zápis z jednání září 2019

Zápis jednání září 2019:

Přítomni: Pačes, Bočan, Lepková, Marcollová, Novák, Hurný, Fischerová, Petříček, Hušková, Kunstmüllerová.

Hosté:

Omluveni a vyloučeni z kvóra:

Zápis z jednání červen 2019

Zápis jednání červen 2019:

Přítomni: Jan Pačes, Lucie Kunstmüllerová, Barbora Lepková, Kateřina Marcollová, Jaromír Novák, Honza Klouda, Aneta Hušková, Vašek Bočan, Jakub Petříček (distančně)

Zápis z jednání duben 2019

Zápis jednání duben 2019

Program jednání duben 2019:

Přítomni: Hušková, Klouda, Bočan, Marcollová, Lepková, Kunstmüllerová, Kretschmer, Pačes (distančně)

Hosté: Vojta Koštíř

Zápis z jednání březen 2019

Zápis jednání březen 2019:

Přítomni: Pačes, Bočan, Lepková, Marcollová, Novák, Klouda, Kretschmer, Fischerová, Petříček (přes PC), Hušková, Kunstmüllerová

Coimbra 2019 - International Forum of EYP Portugal

We are organising of Coimbra 2019 - International Forum of EYP Portugal, an event aimed at university students aged between 18 and 25, from all over Europe, that will take place in the city of Coimbra, Portugal, between the 20th and 25th of August.

Zápis z jednání únor 2019

Zápis z jednání SKAS 20. 2. 2019 16:00

Přítomni: Pačes, Fischerová, Hušková, Lepková, Bočan, Damaška, Marcollová, Vašek, Klouda, Kunstmüllerová, Petříček (přes video)

Hosté: žádní