Ostatní aktuality

Aktuální informace, které přímo nesouvisí s PřF (pozvánky na různé akce apod.).

Zápis z jednání SKAS 19. 6. 2017

Přítomni: Bílková, Ficek, Janík, Kretschmer, Pačes, Petříček, Táborský, Weiss

Omluveni a vyloučeni z kvóra: Klouda, Mikát, Vašek
Nepřítomni: Kotyk, Havlíček, Vodička
Hosté: Jan Kříž

1.      Schválení zapisovatele
Tichým souhlasem schválen Jakub Petříček

2.      Schválení programu
Tichým souhlasem

3.      Agenda SKAS – revize:

Janík prochází body agendy, kterou si za svojí SKAS vytknul.

Zápis z jednání SKAS 22. května 2017

Přítomní: Ficek, Janík, Mikát, Pačes, Weiss

Omluveni a vyloučeni z kvóra: Bílková, Klouda, Táborský, Vašek, Vodička

Omluveni: Kotyk, Petříček, Kretschmer

Nepřítomni: Havlíček

Hosté: Kříž

Program jednání:

1. Schválení zapisovatele

Tichým souhlasem byl schválen Ficek

1. Schválení programu

2. Příručka prváka (V. Havlíček)

V. Havlíček nebyl přítomen.

Zápis z jednání SKAS 13. dubna 2017

Jednání SKAS 13. 4. 2017

Přítomni: Pačes, Ficek, Janík, Kretschmer, Klouda, Táborský, Petříček, Vašek, Weiss

Omluveni a vyloučeni z kvóra: Bílková, Havlíček, Kotyk, Vodička

Nepřítomni: Mikát

Hosté: Hurný, Kříž, Vinkler

Program jednání SKAS duben 2017

1. Schválení zapisovatele

Navržen Jan Pačes
Schválen (7/0/1)

Zápis z jednání SKAS 13. března 2017

Přítomni - Bílková, Ficek, Janík, Kretschmer, Petříček, Vodička, Vašek, Weiss

Vyloučení z kvóra a omluveni: Táborský, Havlíček, Kotyk, Klouda

Omluveni: Pačes

Nepřítomni: Mikát

Hosté - Hurný, Bočan, Kříž (videokonference)

1.Schválení zapisovatele

Tichým souhlasem byl schválen Jakub Petříček

2.Schválení programu

Tichým souhlasem

3.Vyhodnocení plesu

Obrázek uživatele Michal Andrle

Příležitost pro molekulární genetiky či biochemiky! Společnost GENOMIA hledá posilu do svého týmu!

Jste absolventem oboru biochemie, molekulární biologie, genetika nebo zoologie? Pak firma GENOMIA Genetic Laboratory z Plzně hledá právě vás!

Genomia hledá do týmu pracovníka na pozici analytik

Náplň práce:

Fresenius Medical Care hledá zástupce pro kvalitu tekutin (FQR) - Praha

Pátek, 13 Leden, 2017 - 01:00

Fresenius Medical Care  …více než dialýza…

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Odborný zástupce pro kvalitu tekutin (FQR) - Praha

Požadujeme:

Obrázek uživatele ppipek

Oslava 10 let Hamby - repríza pohádky O drakovi z Hromové hory a umisťovací výstava odložených rekvizit a kostýmů

Středa, 16 Listopad, 2016 - 19:30

Divadelní spolek Hamba působí na fakultní půdě již 10 let (a samotní herci tomu nechtějí věřit). U příležitosti tohoto význameného jubilea soubor zahraje 16. listopadu od 19.30 svou poslední hru, pohádku O drakovi z Hromové hory. Představením však oslavy končit nebudou, večer se můžete těšit i na Umisťovací výstavu vysloužilých rekvizit a kostýmů, spojenou s dražbou, občerstvením a tombolou. Zavzpomínejte se souborem na předchozí hry a třeba si vedle kulturního zážítku domů odneste malý či větší suvenýr.

Zapojte se do studentského klubu a vylepšete Botanickou zahradu

Mezi studenty Přírodovědecké fakulty hledáme nadšence, kteří by se chtěli podílet na tvorbě mobilní aplikace v Botanické zahradě PřF UK

Aplikace musí být dokončena do konce roku 2016, takže se jedná o časově omezený projekt. Odměnou vám budou nabyté zkušenosti, které můžete zužitkovat i jinde. Věříme, že se na fakultě najde nejen spousta botaniků, ale i jiných studentů, kteří mají dovednosti, co by se nám mohly hodit.

Hrobka s vyhlídkou - Divadlo Viníci

Sobota, 28 Květen, 2016 - 19:00

Nad ponurým venkovským sídlem se stahují mraky, blíží se bouře a temná silueta hrobky rýsující se v pozadí nijak nedodává celé prastaré budově na útulnosti. Tento dům v lidmi zapomenutém koutě Anglie obývá svérázná rodina Tombů, která se chystá ke čtení poslední vůle po nenadále zemřelé hlavě rodiny. A aby toho nebylo málo, doprostřed rodinných tahanic o sedm milionů liber přijíždí nečekaná dědička, známá spisovatelka dívčích románů v doprovodu svého tajemníka. Tentokrát se s Viníky vypravíme po stopách tajemného vraha, který řádí na půdě staroanglického sídla plného tajných chodeb a skrytých nástrah. Kdo přežije a kdo najde dědictví, které ukryl před pozůstalými otec rodiny? Budete se ptát, budete se bát, ale hlavně se tak trochu suše anglicky smát!

Obrázek uživatele Michal Andrle

Nabídka pracovních míst pro studenty i absolventy:

Pro absolventy Přírodovědecké fakulty UK připravujeme nabídku pracovních míst ve spolupracujících externích firmách.

Aktuálně si lze vybrat z této nabídky:

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Ostatní aktuality Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments