Pozvánka na jednorázový seminář SCIFINDER

Obrázek uživatele OPV PřF UK

Dovolujeme si pozvat všechny (ne jen) chemicky založené pedagogy a studenty na praktické školení práce se SCIFINDER.

Školení proběhne ve čtvrtek  dne 19.dubna od 9:00 v počítačové učebně PUA (Albertov 6, suterén. Od schodů nalevo) a potrvá minimálně 1,5 hodiny.
Scifinder je program, který umožňuje online přístup k databázi Chemical Abstracts - největší a nejreprezentativnější chemické databázi pokrývající všechny oblasti chemických disciplin a velkou řadu hraničních oborů.

Školení proběhne v anglickém jazyce a povede ho Veli-Pekka Hyttinen. Vzhledem k tomu, že školení proběhne v počítačové učebně, bude dostupných 22 míst u počítače, případně další místa bez nároku na počítač. Seminář tak bude založen vysoce prakticky!

Radka Lukášová | agenda Elektronických informačních zdrojů
oddělení podpory vědy tel. 221951588
radka.lukasova@natur.cuni.cz

Přihlásit se k odběru Comments for "Pozvánka na jednorázový seminář SCIFINDER" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments