Obrázek uživatele Michal Andrle

Jste absolventem oboru biochemie, molekulární biologie, genetika nebo zoologie? Pak firma GENOMIA Genetic Laboratory z Plzně hledá právě vás!

Genomia hledá do týmu pracovníka na pozici analytik

Náplň práce:

• PCR a post PCR zpracovávání vzorků (sekvenování, HRM, real-time PCR, RFLP, fragmentační analýza...)
  • vyhodnocování výsledků
  • vydávání zpráv o výsledcích
  • komunikace se zákazníky
  • podílení se na zavádění nových metodik formou spolupráce v týmu i práce na vlastních projektech

.

Požadavky:

• VŠ vzdělání zdravotnického nebo přírodovědného směru nejlépe v oboru biochemie, molekulární biologie, genetika, zoologie
  • výhodou je zkušenost s metodami molekulární biologie: izolace DNA, PCR, fragmentační analýza, real-time PCR, DNA sekvenování, HRM
  • výhodou je zkušenost se zaváděním metodik, s navrhováním primerů, s navrhováním sond pro qPCR a real-time PCR
  • pokročilá znalost angličtiny
  • znalost jiných jazyků výhodou
  • znalost práce na PC - office aplikace, web, vyhledávání, práce s databázemi GeneBank, Omim, Omia, práce s aplikací Primer3
  • řidičský průkaz výhodou

.

Nabízíme příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv. Očekáváme loajalitu k týmu, ochotu spolupracovat, pečlivost, samostatnost.

Práce je vhodná pro absolventy.

Nástup dohodou, smlouva na dobu neurčitou, dovolená 23 dní ročně, stravenky, místo výkonu práce Plzeň. Odměna dohodou.

Posílejte své životopisy na email company@genomia.cz

Přihlásit se k odběru Comments for "Příležitost pro molekulární genetiky či biochemiky! Společnost GENOMIA hledá posilu do svého týmu!" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments