Příručka prváka

Obrázek uživatele SKAS

Komentáře

Zdravim, chtěl bych se zeptat, nachází-li se v blízkosti fakulty skriptárna, nebo jiné místo, kde lze zakoupit skripta ke studiu. V současné době sháním Planetární geografii od R. Čapka (též pod názvem Matematická geografie).
Díky moc!

Obrázek uživatele Jan Kriz

Ahoj,

Skriptárně se nejvíce blíží knihkupectví Karolina (buď na internetu - http://cupress.cuni.cz/ nebo kamenný obchod v Celetné). Tam prodávají učební texty co vyšly v nakladatelství Karolinum a občas něco navíc;-)

Ale co se Čapka týče, tak ten je už starý (neseženeš). Rozsahem je tak tak dostatečný (minimálně to chce kombinovat s internetem). Možnosti jsou buď v knihovně fyzicky, nebo mezi studenty koluje naskenovaná elektronická verze.

Obecně pro konkrétní studijní informace hledej na Studijních fórech - pro geografii konkrétně tady: http://geografove.brokolice.net/

Jan Kříž

Obrázek uživatele Linda Vlčková

Musím moc pochválit tvůrce Příručky - Opravdu se Vám povedla! Takovou mít v prváku a hned by bylo méně zmatků! :) Navíc moc hezky vypadá a je v čtenářsky přívětivé velikosti.

Obrázek uživatele Zuzka

Na stránkách univerzity jsem objevila informace nejen pro prváky:

3. – 7. října 2011 se uskuteční cyklus přednášek pro studenty prvních ročníků fakult Univerzity Karlovy. Názvy přednášek jsou: Studium na Univerzitě Karlově, Zájmová činnost studentů, Možnosti studia v zahraničí a Knihovnické a informační zdroje. Více informací naleznete na univerzitní stránce.

Ve čtvrtek 6. října 2011 se uskuteční studentský festival Jarmark pořádaný Studentskou unií UK. Informace na webu SUUK a na webu iFORUM.

 

Ráda bych se připojila ke chvále Příručky, jako prvák jsem ji hodně ocenila! Díky za takto sepsané informace v malém formátu, opravdu se hodí. Callow students’-friendly. =)

Přihlásit se k odběru Comments for "Příručka prváka" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments
Toto dílo je licencováno podle licence Creative Commons 3.0 Česká republika: Uveďte autora. Neužívejte dílo komerčně. Nezasahujte do díla.

Creative Commons License      Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

Web je provozovaný Studentskou komorou Akademického senátu Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze.