Seminář o Erasmu pro sekci chemie a geologie

Pátek, 22 Únor, 2013 - 17:00 - Středa, 27 Únor, 2013 - 19:00

Zveme všechny studenty chemických či geologických oborů na seminář o erasmu.

Základní informace sdělí fakultní koordinátorka RNDr. Dagmar Chalupová, PhD. a dále budou následovat krátké prezentace studentů, kteří se již vrátili ze studijního pobytu. Pokud přemýšlíte o studiu v zahraničí, přijďte se dozvědět, co všechno pro to musíte udělat.

Semiář se koná dne 27.2.2013 v 18:15 v učebně CH1, Hlavova 8.

Erasmus klub Přírodovědecké fakulty UK  je spolek studentů z různých oborů a ročníků, kteří mají za svůj hlavní cíl pomáhat zahraničním studentům při jejich pobytu v Praze. V současné podobě funguje nepřetržitě od roku 2010 a každý semestr pořádá více než 10 akcí pro zahraniční a české studenty. Více informací včetně postupu jak se do činnosti klubu zapojit naleznete na webu Erasmus klubu. Rádi vás mezi sebou uvidíme!

Přihlásit se k odběru Comments for "Seminář o Erasmu pro sekci chemie a geologie" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments