Seminář "Povodně a sucho: krajina jako základ řešení"

Čtvrtek, 5 Červen, 2014 - 09:30 - 16:30

Vážení a milí,
přijměte pozvání na seminář, který proběhne na světový den životního prostředí ve čtvrtek 5. června 2014 v prostorách Rytířského sálu průhonického zámku. Téma semináře je Povodně a sucho: krajina jako základ řešení. Setkání, na které jsou zváni zástupci ministerstev, výzkumných ústavů a zástupci sdružení uživatelů krajiny a neziskových organizací, organizuje Botanický ústav Akademie věd ve spolupráci s Komisí pro životní prostředí AV ČR. Účast přislíbil rovněž vedoucí sboru poradců předsedy vlády dr. Vladimír Špidla.

Pozvánku i s programem přikládám. S veškerými dotazy a potvrzením účasti se prosím obracejte na mne.

Srdečně zdraví

RNDr. Petr Petřík, Ph.D.

petr.petrik@ibot.cas.cz

PDF icon bu_pozvanka_seminar_povodne_sucho.pdf790.62 KB