Soft skills seminář pro doktorandy

Obrázek uživatele Miroslav Tenkl

V rámci projektu Rozvoj kompetencí pro doktorandy Vás IPSC UK zve na další seminář, a to:

Kreativita pro doktorandy II: Metaforické myšlení a obraznost

Kdy: 28. května 2014 10:00 10.00–12.15
Přednášející: doc. PhDr. Jaroslav Vančát, Ph.D.

V návaznosti na přednášku Kreativita a sociální kreativita (2013) seznámí autor posluchače s další úrovní rozvoje osobní tvořivosti - personální, která je podmíněna uvědomělým využíváním metaforického myšlení. Přednáška bude doplněna krátkým workshopem.

Přednáška Kreativita a sociální kreativita byla mezi nejlépe hodnocenými akcemi minulého cyklu. Účast na předchozí přednášce není podmínkou možné účasti na letošní akci.

Resistraovat se můžete zde.

Na této stránce nejdete veškeré informace o projektu.

Přihlásit se k odběru Comments for "Soft skills seminář pro doktorandy" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments