Obrázek uživatele Michal Andrle

Společnost Dyntec: pracovní pozice - odborný pracovník na úseku sérologických a diagnostických metod

Požadované vzdělání: vysokoškolské přírodovědecké vzdělání v oboru biotechnologie, molekulární biologie, případně mikrobiologie nebo jiný příbuzný obor.

Náplň práce: Vývoj a aplikace metod molekulární genetiky v mikrobiologii. Molekulárně genetická diagnostika, charakterizace a typizace mikroorganismů. Izolace, amplifikace a detekce nukleových kyselin. Metody PCR.

Požadovaná praxe: praxe není podmínkou. Praktické zkušenosti v oborech výše jmenovaných výhodou.

Požadované jazykové znalosti: aktivní znalost anglického popř. i jiného světového jazyka.

Další požadavky: uživatelská znalost práce s programy Office (Word, Excel). Znalost práce s databázemi a dalšími statistickými software výhodou.

Místo výkonu zaměstnání: společnost DYNTEC s r. o., Pražská 328, 411 55 Terezín.

Platové ohodnocení, pracovní výhody: 20 000 - 25 000 tisíc Kč, stravenky.

Adresa:

DYNTEC spol. s r. o.
Pražská 328
411 55 Terezín, Česká republika
Telefon: +420 416 782 251
Fax: +420 416 782 575
E-mail: dyntec@dyntec.cz

Kontakt: dotazy a životopisy zasílejte na e-mail qa@dyntec.cz , Ing. Pavla Žáková.

Přihlásit se k odběru Comments for "Společnost Dyntec: pracovní pozice - odborný pracovník na úseku sérologických a diagnostických metod" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments