Studenti studentům

Nevíte si rady se zápisem předmětů do SIS? Potřebujete radu, jak a kdy můžete přerušit studium či jak probíhá uznávání dříve splněných předmětů? Nevíte jak postupovat, když Vám vyučující zapsal chybný výsledek do SIS? Máte dotazy a nevíte na koho se obrátit? V tom případě jsme tu pro Vás!

Konec akademického roku s sebou přináší mnoho otázek spjatých ze studijní problematikou, proto se vám členové SKAS v rámci akce “studenti studentům” pokusí pomoct ve spolupráci se studijním oddělením přímo na jeho půdě. Akce proběhne v následujících termínech:

středa 31. 8. 2016 10 - 12 hod;

středa 7. 9. 2016 10 - 12 hod;

středa 21. 9. 2016 10 - 14 hod.

Pro orientaci dále slouží SKASem připravovaná příručka prváka: https://sites.google.com/a/natur.cuni.cz/prirucka-prvaka/;

informace na stránkách fakulty https://www.natur.cuni.cz/fakulta/studium; https://www.natur.cuni.cz/fakulta/studium/studijni-oddeleni; https://www.natur.cuni.cz/fakulta/studium/agenda-bc-mgr/navody.

Nově nastupující bakalářští studenti mohou využít ke konzultacím úvodní soustředění konaná v Horním Poříčí taktéž s účastí členů SKAS.

Celý rok se na jakékoli dotazy můžete ptát na fóru Studentského webu, kde vám studentští senátoři poskytnou fundovanou odpověď.

Pokud si svůj dotaz nepřejete volně zveřejnit, máte možnost kontaktovat své zástupce v Akademickém senátu. Ti se budou problémem zabývat a problémy lze řešit i diskrétně, bez uvedení vašeho jména při projednávání věci s pedagogy či vedením.

Přejeme všem mnoho zdaru ve studiu!

Za SKAS Tomáš Janík, předseda

Přihlásit se k odběru Comments for "Studenti studentům" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments
Toto dílo je licencováno podle licence Creative Commons 3.0 Česká republika: Uveďte autora. Neužívejte dílo komerčně. Nezasahujte do díla.

Creative Commons License      Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

Web je provozovaný Studentskou komorou Akademického senátu Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze.