Můj účet

Obrázek uživatele Roman

Osobní informace

Studovaný obor
Antropologie a genetika člověka
O uživateli

V rámci studia se zabývám molekulární cytogenetikou člověka - konkrétně mikrodelečními syndromy a poruchami genu SHOX. Dále některými tématy souvisejícími s didaktikou biologie na středních školách, evoluční biologií (zejména fenomén kreacionismu) nebo metodologií vědy a teorií poznání.

K mým velkým koníčkům patří hudba (pokouším se hrát na klavír) a četba. Dále se zajímám o astronomii a fyzika elementárních částic. Kromě toho rád popíjím čaj a zajímám se o čajovou kulturu.

V současné době jsem členem Akademického senátu PřF za studenty biologických oborů a členem Akademického senátu UK. Za svůj prioritní cíl považuji větší informovanost akademické obce (zvláště studentů) o činnosti AS a otevírání veřejných debat o klíčových tématech týkajících se naší fakulty, univerzity, potažmo celého českého vysokého školství. A v neposlední řadě bych se rád pokusil o oživení tradičních akademických hodnot, které se bohužel z naší akademické obce začaly pozvolna vytrácet…

Historie

Blog
Projít nejnovější příspěvky
Účet existuje již
12 let 6 měsíců
Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments
Toto dílo je licencováno podle licence Creative Commons 3.0 Česká republika: Uveďte autora. Neužívejte dílo komerčně. Nezasahujte do díla.

Creative Commons License      Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

Web je provozovaný Studentskou komorou Akademického senátu Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze.