Studentský web - automatické zasílání novinek - jak na to?

Aktualizováno, čtěte návod od nadpisu “Jak na….”. Kvůli včerejšímu upgradu se nastavení modulu Subscription, který posílá automatické maily s upozorněním na novinky na tomto webu vrátilo do výchozího nastavení; je tedy možné, že Vám odsud začnou nebo naopak přestanou chodit upozorňovací maily. Za případn nepříjemnost se omlouvám, ale chyba je na straně tvůrců systému… O:-)

Při té příležitosti také konečně napíši krátký návod na zacházení s tímto modulem: jak si nastavit posílání mailů ma věci, co Vás zajímají, popřípadě jak to celé vypnout.

Jak na automatické maily zasílající informace o nových příspěvcích na webu?

Nejprve se přihlašte (vlevo nahoře), potom klikněte na Můj účet (vce druhém bloku v levém sloupci). Nyní vidíte informace o Vašem uživatelském účtu. Nahoře pod Vaším uživatelským jménem klikněte na Subscriptions (uprostřed). Nyní jste v nastavení posílání automatických zpráv. První záložka nahoře je Přehled. Pokud nechcete nic distávat, musí všude být nuly. Pod tabulkou s přehledm je položka Nastavení. Po jejím rozkliknutí vidíte další obecné možnosti. Nejdůležitější jsou Digest mode (nechodí každý mail za příspěvek zvlášť, ale za dané období chodí jeden mail s vícero upozorněními) a Send interval (jak často chcete mail dostávat).

Na dalších záložkách jsou možnosti nastavení, pro jaké konkrétní jednotlivé stránky (Page/Threads), Blogy, Typy obsahu (článek, obrázek, …) nebo kategorie (zábava, studium, …) chete nebo nechcete dostávat upozorňovací e-maily. Pokud nechcete dostávat nic, musíte všechno všude odšrtnout.

Snad to bude dobře sloužit a bude Vám to k užitku.

Přihlásit se k odběru Comments for "Studentský web - automatické zasílání novinek - jak na to?" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments