Ubytování

Obrázek uživatele SKAS

Od letošního akademického roku můžete žádosti o ubytování na kolejích UK podávat prostřednictvím nového systému REHOS. Žádost o ubytování šlo podat do 30. června 2012 na internetové adrese https://rehos.cuni.cz/rehos/ Druhé kolo žádostí o ubytování proběhlo v polovině srpna 2012 – fyzicky v kancelářích jednotlivých kolejí.

Ve volné kapacitě kolejí je možné nastoupit a ubytovat se kdykoli během roku. Prakticky vždy je určitá volná kapacita na větších kolejích mimo centrum (Jižní město, Hvězda, Větrník). i koleje v centru (Budeč, Švehlovka, Jednota) mívají občas volná místa. Vždy je nutné se informovat k kanceláři dané koleje. Přehled volných míst bývá znám zhruba v listopadu – během října se řeší nástupy studentů z 1. a 2. kola žádostí.

Další podrobné informace pro studenty UK jsou zveřejněny na internetových stránkách Kolejí a menz (kam.cuni.cz) v opatření ředitele č. 5/2012 (http://kam.cuni.cz/KAM-135-version1-OR_05_2012.pdf), a to včetně termínů, které je nutné dodržet při podávání žádosti o ubytování v kolejích UK.

Žádosti o kolej pro následující akademický rok se budou opět podávat do konce června 2013 skrze systém REHOS. Studentům s celoročním ubytováním bude nabídnuto prodloužení smlouvy na další akademický rok bez nutnosti projít výběrem (na základě vzdálenosti bydliště a prospěchu).

SYSTÉM REHOS:
https://rehos.cuni.cz/rehos/

Přihlásit se k odběru Comments for "Ubytování" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments
Toto dílo je licencováno podle licence Creative Commons 3.0 Česká republika: Uveďte autora. Neužívejte dílo komerčně. Nezasahujte do díla.

Creative Commons License      Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

Web je provozovaný Studentskou komorou Akademického senátu Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze.