Veletrh univerzit na americké ambasádě

Obrázek uživatele Miroslav Tenkl

Na 9. dubna připravilo Velvyslanectví USA ve spolupráci s Fulbrightovou komisí Veletrh amerických univerzit, který je speciální v tom, že shromažďuje na jednom místě všechny důležité hráče - americké vysoké školy, stipendijní programy a nadace, Velvyslanectví USA i poradenské služby oficiální informační sítě EducationUSA. Zájemci o studium v Americe tak získají všechny základní informace na jednom místě během jednoho odpoledne.

Určitě pro Vás může být zajímavý také fakt, že akci zahájí vysoce postavený zástupce amerického Ministerstva obchodu Matthew Murray, který bude zrovna v době veletrhu jednat v Praze.

Image icon pozvanka-veletrh-usa.jpg735.35 KB
Přihlásit se k odběru Comments for "Veletrh univerzit na americké ambasádě" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments