Obrázek uživatele Zuzka
Pátek, 1 Leden, 2016 - 00:00 - Neděle, 13 Březen, 2016 - 18:00

Ústav pro dějiny umění FF UK vás srdečně zve na výstavu Bez hranic. Umění v Krušnohoří mezi gotikou a renesancí ve Valdštejnské jízdárně, kterou uspořádal ve spolupráci s Národní galerií v Praze, Univerzitou Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem a Biskupstvím litoměřickým.

Výstava bude přístupná do 13. 3. a to denně mimo pondělí od 10.00 do 18.00.

Výstava Bez hranic. Umění v Krušnohoří mezi gotikou a renesancí je výsledkem mnohaletého výzkumu
severočeských a pražských historiků a historiků umění. Výsledky výzkumu více než dvou desítek badatelů
 budou publikovány v doprovodných textech k výstavě – v tištěném, bilingvním, popularizační formou zpracovaném průvodci (ČJAJ) a ve vědeckém katalogu výstavy (ČJ s anglickým resumé).

Studenti a zaměstnanci Univerzity Karlovy mají na výstavu vstup volný.

Zdroj: Newsletter IPSC 2/2016: http://ipsc.cuni.cz/IPSC-82-version1-ipsc_2016_02.pdf

Přihlásit se k odběru Comments for "Výstava "Bez hranic. Umění v Krušnohoří mezi gotikou a renesancí" - vstup pro studenty a zaměstnance UK zdarma" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments