Weby PřF

Webové stránky (nejen) fakulty a univerzity, připojení do Internetu ve škole, …

Přírodověda populárně hledá šéfredaktora

Baví vás popularizace vědy a chcete své zkušenosti s ní využít? Popularizační rubrika webu PřF UK hledá nového šéfredaktora či šéfredaktorku z řad svých studentů. Hlásit se můžete do neděle 18. března včetně.

Obrázek uživatele Michal Andrle

Povodí Ohře shání hydrobiologa

Povodí Ohře shání hydrobiologa

do odboru vodohospodářských laboratoří na podnikovém ředitelství
v Teplicích hledáme zaměstnance na pozici:

h y d r o b i o l o g

 

Zaměstnanec na této pozici

  • provádí hydrobiologické analýzy tj. odběry, určování a vyhodnocování vzorků, zejména makrozoobentosu a zooplanktonu tekoucích a stojatých vod
  • provádí odběry vzorků biologických matric

Požadujeme:

Obrázek uživatele Michal Andrle

Kariérní den PřF UK 2017

1. března proběhne v budově Albertov 6, další, v pořadí již třetí Kariérní den Přírodovědecké fakulty UK. Akce je v první řadě příležitostí pro studenty nejrůznějších oborů naší fakulty k seznámení s potenciálními zaměstnavateli.

Obrázek uživatele Jan Kriz

Nový fakultní web - co přináší studentům?

Testovací verze nového fakultního webu je na dostupná adrese plone4.natur.cuni.cz. Přestože ještě nejde o finální produkt, již je možné vidět změny, které se dotknou studentů.

Obrázek uživatele Jan Kriz

Redesign fakultního webu

Podívejte se na testovací verzi nového vzhledu fakultního webu. Na této verzi se stále pracuje a objevují se opravy a další zamýšlené funkčnosti.

Web nyní obsahuje historická data a není aktualizován o nově vznikající obsah na ostrém fakultním webu. Datum nasazení nové verze na ostro je závislé na zapracování všech požadavků, které nyní existují či ještě vyplynou z testovacího provozu. Konečné datum zatím není stanoveno.

Obrázek uživatele SKAS

Studentský web - pravidla pro psaní příspěvků

Tato pravidla se vztahují na veškeré texty publikované na Studentském webu, včetně všech dotazů a komentářů.

Elektronické konference nejen pro váš studentský spolek

Pro váš studentský spolek, pracovní skupinu apod. si můžete v rámci fakultního e-mailového systému požádat o založení e-mailové konference. Hlavní funkcí je snadná komunikace mezi všemi členy – stačí e-mail poslat na jedinou adresu a on se rozešle všem členům konference. Konference má i webový archiv a příspěvky lze přidávat i přes webové rozhraní. K tomu celá řada možností nastavení. Technicky jde o Google Groups, řešení je plně integrované do fakultních Google Apps.

Přírodověda a Google Apps

Jak jste jistě zaznamenali, fakulta 17. 2. přešla na Google Apps for Educaton. V praxi to, stručně řečeno, znamená, že používáme GMail, GDocs a další služby Google, vše s doménou natur.cuni.cz. Takže sice naše maily budou technicky v GMailu, ale na adrese jmeno.prijmeni@natur.cuni.cz se nic nemění.

Sledujte novou popularizační rubriku na fakultním webu

Na fakultním webu (http://www.natur.cuni.cz/faculty/ pohledem nepřihlášených uživatelů) přibyla jedna viditelná novinka, blok s nejnovějšími články z nové popularizační rubriky. Snaží se srozumitelně představovat vědeckou práci fakultních pracovníků.

Obrázek uživatele SKAS

Studentský web - pravidla pro psaní článků

Článek na tento web může napsat kdokoli. Musí splňovat následující pravidla, jinak může být administrátorem upraven či smazán.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Weby PřF Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments
Toto dílo je licencováno podle licence Creative Commons 3.0 Česká republika: Uveďte autora. Neužívejte dílo komerčně. Nezasahujte do díla.

Creative Commons License      Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

Web je provozovaný Studentskou komorou Akademického senátu Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze.