Obrázek uživatele Michal Andrle

Jste studentem nebo čerstvým absolventem PřF UK ohlížíte se, jak se uplatnit na trhu práce? Pak můžete navštívit workshop z cyklu “Připrav se na budoucnost”. Workshop se koná 3.6. mezi 16 - 18 hod na Albertově 6 v posluchárně Z1. Kapacita je 20 míst.

Workshop je zaměřený na:

• informace o stanovováni priorit a cílu
  • tvorbu rovnováhy pracovního a osobního života
  • prevenci vyhoření a zvládání stresu
  • informace o koučování a sebekoučování a jejich přinos pro plánování kariéry a kariérní rozvoj
  • informace o aktuálních trendech v kariérním poradenstvi

Poznatky vycházejí z aktuálních přístupů ke kariérním poradenství a aktuálních poznatků v oblasti psychologie a koučovaní. Teoretickou inspiraci jsou například poznatky významných současných psychologů (např. nositel Nobelovy ceny D. Kahneman, dále M. Seligman, D. Ariely atd.), aktuální výzkumy pracovního well-being, stresu a vyhořeni atd. Zároveň jsou využívány praktické zkušenosti jak z akreditovaneho výcviku koučů a psychoterapeutických výcviků, tak z vlastni koučovací a manažerské praxe.

Workshop zahrnuje několik sebezkušenostních cvičení a pomůcek pro plánování a seberozvoj primo v průběhu workshopu.

Workshop trva cca 2-2,5 hodiny podle množství účastníků.

Zájemci se mohou hlásit prostřednictvím formuláře přístupného ZDE

Účast na workshopu je pro studenty a absolventy PřF UK ZDARMA!

Image icon career.jpg111.9 KB
Přihlásit se k odběru Comments for "Workshop "Jak dosáhnout cokoliv, ne všechno." / "Achieve anything, not everything."" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments