Zpětná vazba

Obrázek uživatele SKAS

Originální text vznikl v roce 2006 za součinnosti tehdejší Studentské komory Akademického senátu jako Příručka pro budoucí prváky. Do této podoby byla upravena o prázdninách 2008 a je průběžně aktualizována. Pokud zde naleznete chybu, chtěli byste něco doplnit, nebo máte jinou otázku či poznámku spíše technického charakteru, napište to do komentáře pod příslušný článek. Pokusíme se rychle reagovat. Další materiály, které by vám mohly pomoci najdete na tomto webu. Tento odkaz, prosím, šiřte dál. Doufáme, že by mohl pomoci i dalším. Veškeré reakce jsou vítány!

Autoři

Texty

Pracovnice studijního oddělení Přírodovědecké fakulty UK v Praze, členové Studentské komory Akademického senátu Přírodovědecké fakulty UK v Praze, pracovníci Centra informačních technologií Přírodovědecké fakulty UK v Praze, pracovnice Oddělení podpory vědy Přírodovědecké fakulty UK v Praze, pracovníci Katedry tělesné výchovy Přírodovědecké fakulty UK v Praze, I-Fórum

Redakce

Magdalena Hrdinová, Jan Kříž, Tomáš Macháček

Fotografie

Petr Jan Juračka, Martin Černý, archiv Oddělení vnějších vztahů PřF UK, Tomáš Macháček

Mapy budov

Antonín Bačo (jeho i další mapky jsou v galerii)


Než se zeptáte, zkuste se podívat na seznam často kladených otázek studijního oddělení a na často kladené otázky na studentském webu. Oba weby mají integrované vyhledávání, takže zkuste i to a samozřejmě využijte i vyhledávače jako Seznam nebo Google.

Pokud odpověď nenaleznete, můžete kontaktovat příslušnou osobu. Podle povahy problému směrujte otázky o studiu na studijní oddělení, ostatní otázky na příslušné zodpovědné osoby. Jestliže nevíte na koho se obrátit, nebo se chcete zeptat zkušenějších spolužáků, použijte fórum na studentském webu.

V případě jakýchkoli dotazů se můžete obrátit na studentské senátory, kteří vám rádi poradí a můžou zastupovat studenty v celé řadě situací.

Pokud v tomto textu najdete chybu, prosíme, dejte nám o ní vědět v komentáři pod odpovídajícím článkem nebo se obraťte na někoho ze studentských senátorů.

Přihlásit se k odběru Comments for "Zpětná vazba" Přihlásit se k odběru Studentský web - All comments
Toto dílo je licencováno podle licence Creative Commons 3.0 Česká republika: Uveďte autora. Neužívejte dílo komerčně. Nezasahujte do díla.

Creative Commons License      Běží na Drupalu, open-source redakčním systému

Web je provozovaný Studentskou komorou Akademického senátu Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze.