Základy evoluční biologie
Prof. RNDr. Jaroslav Flegr, CSc.

Základy evoluční biologie - FAQ

rad bych se dotazal, zda je mozne si napsat pisemku z Evolucni biologie podruhe, nebo je mozne jit uz jen k ustnim zkouskam.


Je to mozne ale nevyhodne. Prijdete tak o jeden termin. Ustni zkouska je stale jeste soucast prvniho terminu a jeji vysledek je pro ziskanou znamku rozhodujici, stale jeste muzete dostat za jedna. Nemusite chodit hned na zitrejsi ustni termin, muzete si vybrat z dalsich (budou vypsany).


ve stredu 18.1. jsem psala u Vas test ze Zakladu evolucni biologie, ktery dopadl nad me ocekavani velmi spatne, a tak jsem Vas chtela poprosit, jestli by bylo mozne se na test podivat. Mohl byste mi prosim poslat informace, kdy bych Vas v pondeli zastihla na fakulte a kde sidlite, byla bych Vam moc vdecna. Dekuji moc


Pisemky ma u sebe kolega Frynta. V den ustnich zkousek budou skorovaci archy k nahlednuti na fakulte, ale nebudeme s vami jednotlive probirat spravne odpovedi. Pri ustnich se totiz stejne k vysledku pisemne casti neprihlizi, takze i pripadne chybne prelozeni sablony (takovy pripad se nam jeste nestal) by vas nijak neposkodilo.


Ve středu jsem neudělala zkoušku z evoluční biologie a protože nejsem kmenově na Přírodovědecké fakultě, ale na FTVS, nemůžu se na ústní zkoušku přihlásit přes SIS. Ráda bych tak proto učinila, pokud je to možné, touto formou a to na termín 31.1.2006.
Děkuji a přeji hezký víkend.


V poradku. Kdo není z nejakeho duvodu v SISu se hlasi mailem.


pokud přijdu na ústní zkoušení, můžu si zkoušku ještě zhoršit, nebo se mi bude počítat ta lepší známka?


Samozrejme si muzete znamku i zhorsit. (Bezne se to nestava.)