Anglické kurzy vědeckého psaní a prezentačních dovedností pro PhD studenty na PřF UK
(Scientific Workshops: Presentations, Writing 1 and Writing 2)

Fakulta pořádá v letním semestru akademického roku 2020/2021 cykly anglických kurzů vědeckého psaní a prezentačních dovedností pro doktorské studenty, zapsané ke studiu na Přírodovědecké fakultě UK. Workshopy povede rodilý mluvčí Jason Hwang (skillsforscience@gmail.com), jehož krátký životopis je uveden v PDF souboru (253 kB). Program jednotlivých kurzů je k dispozici v  PDF souboru (136 kB).

Workshop "Writing 2: Improving your words" navazuje na workshop "Writing 1: Essentials". Zájemci o něj by měli před registrací absolvovat workshop "Writing 1: Essentials".

Kurzy proběhnou v různých termínech zpravidla dva pátky za sebou odpoledne od 13:30 do 17:45 hodin (včetně 15 min. přestávky). Výjimkou jsou dva online kurzy Writing 1 a Writing 2, které se konají v sobotu od 9:00 do 13:15 hodin.

Všechny únorové workshopy proběhnou ONLINE prostřednictvím videokonferenční platformy ZOOM. Způsob a místo konání pozdějších kurzů bude upřesněno podle aktuální situace a přihlášení účastníci budou včas informováni.

Kapacita kurzů je 10 účastníků. Každý účastník se musí zúčastnit obou 4-hodinových přednášek (prostupnost mezi jednotlivými kurzy není možná). Vzhledem ke značné šíři oborových specializací v DSP na PřF je program workshopů koncipován obecně.
Prosíme všechny zájemce o přihlášení do elektronického formuláře.
(Ve stejném formuláři můžete svou registraci kdykoliv později změnit nebo zrušit)


Přehled kurzů a přijatých přihlášek:

Přehled kurzů si také můžete stáhnout v PDF souboru (220 kB).

Presentations #1
Fridays 5 & 12 February, 2021, ONLINE via Zoom; 13:30-17:45 hod.   (max. 10 účastníků)

 Jméno a příjmení
1Abhishek Shinde
2Kamal eddine Benallal
3Lucija Andjel
4Irina Pahomii
5George Caldarescu
6Michaela Rusková
7Julie Böhmová
8Manon Poignet
9Petra Hrabalová
10Fernando Gaona
 
Náhradníci:
11Mame Yoro Diallo
12Mohamad Tarhini
13Narges Mahmoudi
14Emine Mercan Huvaj
 

Presentations #2
Fridays 19 & 26 March, 2021, Location to be announced; 13:30-17:45 hod.   (max. 10 účastníků)

 Jméno a příjmení
1Zuzana Jacková
2Marta Kotápišová
3Katarina Kurtović
4Michal Růžek
5Šárka Boháčová
6Lenka Dvořáková
7JAVIER ONATE CASADO
8Rolf Fonseca
9Monika Filipenská
10Lucie Schreiberová
 
Náhradníci:
11Jana Váňová
12Tereza Tejklová
13Felipe Martínez-Ramírez
14Mariia Lebedeva
 

Presentations #3
Fridays 7 & 14 May, 2021, Location to be announced; 13:30-17:45 hod.   (max. 10 účastníků)

 Jméno a příjmení
1Barbora Píšová
2Muhammad Saqib
3Pavol Valovič
4Indranil Saha
5Ladislav Folberger
6Roman Tuzhilkin
7Niloufar Ghafouriazar
8Katsiaryna Kutsenka
9Saman Ahmadi
10Georgi Lutz
 
Náhradníci:
11Radka Císařová
12Juraj Považan
13Anastasiia Shatan
 

Writing 1: Essentials #1
SATURDAYS MORNINGS 20 & 27 February, 2021, ONLINE via Zoom, 9:00-13:15 hod.   (max. 10 účastníků)

 Jméno a příjmení
1Soňa Bálintová
2Kateřina Antonová
3Abhishek Shinde
4Irina Pahomii
5Michaela Rusková
6Omer Iltas
7Reza Syahputra
8Julie Böhmová
9Manon Poignet
10Georgi Lutz
 
Náhradníci:
11Mame Yoro Diallo
12Satyendra Mondal
13Mohamad Tarhini
14Narges Mahmoudi
15Emine Mercan Huvaj
16Dilnoza Tasheva
 

Writing 1: Essentials #2
Fridays 9 & 16 April, 2021, Location to be announced, 13:30-17:45 hod.   (max. 10 účastníků)

 Jméno a příjmení
1Zuzana Jacková
2Marta Kotápišová
3Lucija Andjel
4Katarina Kurtović
5Šárka Boháčová
6JAVIER ONATE CASADO
7Rolf Fonseca
8Tereza Patrmanová
9Alexandra Seidlová
10Lucie Schreiberová
 
Náhradníci:
11Roman Tuzhilkin
12Niloufar Ghafouriazar
13Radka Císařová
14Tereza Tejklová
15Felipe Martínez-Ramírez
16Mariia Lebedeva
17Anna Krylová
 

Writing 1: Essentials #3
Fridays 21 & 28 May, 2021, Location to be announced, 13:30-17:45 hod.   (max. 10 účastníků)

 Jméno a příjmení
1Kateřina Šírová
2Muhammad Saqib
3Barbora Černá
4Lucie Kunstmüllerová
5Vahid Barati
6Pavol Valovič
7Indranil Saha
8Geti Mubeenová
9Ladislav Folberger
10Vojtěch valasek
 
Náhradníci:
11Saman Ahmadi
12Kateřina Šírová
13Veronika Kropáčková
14Juraj Považan
15Anastasiia Shatan
 

Writing 2: Improving your words #1
Zájemci o tento workshop by měli před registrací absolvovat workshop "Writing 1: Essentials".
SATURDAYS MORNINGS 6 & 13 March, 2021, ONLINE via Zoom; 9:00-13:15 hod.   (max. 10 účastníků)

 Jméno a příjmení
1Soňa Bálintová
2Kateřina Antonová
3Abhishek Shinde
4Irina Pahomii
5George Caldarescu
6Omer Iltas
7Reza Syahputra
8Julie Böhmová
9Katarína Molnárová
10Manon Poignet
 
Náhradníci:
11Katsiaryna Kutsenka
12Mame Yoro Diallo
13Satyendra Mondal
14Mohamad Tarhini
15Narges Mahmoudi
16Emine Mercan Huvaj
17Dilnoza Tasheva
 

Writing 2: Improving your words #2
Zájemci o tento workshop by měli před registrací absolvovat workshop "Writing 1: Essentials".
Fridays 23 & 30 April, 2021, Location to be announced; 13:30-17:45 hod.   (max. 10 účastníků)

 Jméno a příjmení
1Lucija Andjel
2Katarina Kurtović
3JAVIER ONATE CASADO
4Alexandra Seidlová
5Eliška Masná
6Indranil Saha
7Roman Tuzhilkin
8Ivana Černajová
9Niloufar Ghafouriazar
10Georgi Lutz
 
Náhradníci:
11Radka Císařová
12Felipe Martínez-Ramírez
13Anna Krylová
14Michaela Rusková
 

Writing 2: Improving your words #3
Zájemci o tento workshop by měli před registrací absolvovat workshop "Writing 1: Essentials".
Fridays 4 & 11 June, 2021, Location to be announced; 13:30-17:45 hod.   (max. 10 účastníků)

 Jméno a příjmení
1Anna Altová
2Zuzana Jacková
3Marta Kotápišová
4Barbora Píšová
5Šárka Boháčová
6Rolf Fonseca
7Lucie Schreiberová
8Muhammad Saqib
9Barbora Černá
10Pavol Valovič
 
Náhradníci:
11Saman Ahmadi
12Tereza Tejklová
13Anastasiia Shatan