Anglické kurzy vědeckého psaní a prezentačních dovedností pro PhD studenty na PřF UK
(Scientific Workshops: Presentations, Writing 1 and Writing 2)

Fakulta pořádá v letním semestru akademického roku 2019/2020 cykly anglických kurzů vědeckého psaní a prezentačních dovedností pro doktorské studenty, zapsané ke studiu na Přírodovědecké fakultě UK. Workshopy povede rodilý mluvčí Jason Hwang (skillsforscience@gmail.com), jehož krátký životopis je uveden v PDF souboru (253 kB). Program jednotlivých kurzů je k dispozici v  PDF souboru (136 kB).

Workshop "Writing 2: Improving your words" navazuje na workshop "Writing 1: Essentials". Zájemci o něj by měli před registrací absolvovat workshop "Writing 1: Essentials".

Kurzy proběhnou v různých termínech vždy dva pátky za sebou odpoledne od 13:30 do 17:45 hodin, nebo dva pondělky od 8:30 do 12:45 (včetně 15 min. přestávky). Kurzy probíhají v posluchárně G3 (v přízemí budovy Albertov 6).

Kapacita kurzů je 10 účastníků. Každý účastník se musí zúčastnit obou 4-hodinových přednášek (prostupnost mezi jednotlivými kurzy není možná). Vzhledem ke značné šíři oborových specializací v DSP na PřF je program workshopů koncipován obecně.
Prosíme všechny zájemce o přihlášení do elektronického formuláře.
(Ve stejném formuláři můžete svou registraci kdykoliv později změnit nebo zrušit)


Přehled kurzů a přijatých přihlášek:

Přehled kurzů si také můžete stáhnout v PDF souboru (212 kB).

Presentations #1
Fridays 7 & 21 February, 2020, posluchárna G3 (Albertov 6); 13:30-17:45 hod.   (max. 10 účastníků)

 Jméno a příjmení
1Ruth J. Weiniger
2Petra Venhauerová
3Sandra Awokunle Hollá
4Lucie Buchbauerová
5Bourassi mahdi
6Tereza Jaroměřská
7Petra Zedníková
8Wei Feng
9Rafael Santos Baieta
10Mohammed Yeboah
 

Presentations #2
Fridays 29 May & 5 June, 2020, posluchárna G3 (Albertov 6); 13:30-17:45 hod.   (max. 10 účastníků)

 Jméno a příjmení
1Jana Váňová
2Barbora Kovandová
3Jana Nedvědová
4Milan Chroust
5Lucie Vaňková
6Francesco Dionigi
7Kateřina Kvapiklová
8sofia mazzoleni
9Božena Klodova
10Betul Ogan
 
Náhradníci:
11George Caldarescu
12Marek Tuhý
13Alda Vieira
14Nithya Kuttiyarthu Veetil
15BALRAJ MELEPAT
16Susmita Dolai
 

Writing 1: Essentials #1
Mondays 3 & 10 February, 2020, posluchárna G3 (Albertov 6), 8:30-12:45 hod.   (max. 10 účastníků)

 Jméno a příjmení
1Ruth J. Weiniger
2Petra Venhauerová
3Sandra Awokunle Hollá
4Lucie Buchbauerová
5Kamal eddine Benallal
6Michaela Malečková
7Michal Růžek
8Wei Feng
9Rafael Santos Baieta
 

Writing 1: Essentials #2
Fridays 28 February & 6 March, 2020, posluchárna G3 (Albertov 6), 13:30-17:45 hod.   (max. 10 účastníků)

 Jméno a příjmení
1Barbora Kovandová
2Jakub Slepička
3sofia mazzoleni
4Silvia Boschetti
5Vít Bořil
6George Caldarescu
7Marek Tuhý
8Mohammed Yeboah
 

Writing 1: Essentials #3
Fridays 17 & 24 April, 2020, posluchárna G3 (Albertov 6), 13:30-17:45 hod.   (max. 10 účastníků)

 Jméno a příjmení
1Šárka Vaníková
2David Sommer
3Jana Nedvědová
4Lucie Vaňková
5Francesco Dionigi
6Kateřina Kvapiklová
7Agáta Horáčková
8Betul Ogan
9Nithya Kuttiyarthu Veetil
10BALRAJ MELEPAT
 
Náhradníci:
11Petra Zedníková
 

Writing 1: Essentials #4
Fridays 12 & 19 June, 2020, posluchárna G3 (Albertov 6), 13:30-17:45 hod.   (max. 10 účastníků)

 Jméno a příjmení
1Barbora Černá
2Alda Vieira
3Susmita Dolai
4Lukáš Cudlman
5Tereza Humhalová
6Václav Bočan
7Štěpánka Tomášová
8Lenka Doubravská
 

Writing 2: Improving your words #1
Zájemci o tento workshop by měli před registrací absolvovat workshop "Writing 1: Essentials".
Fridays 13 & 20 March, 2020, posluchárna G3 (Albertov 6); 13:30-17:45 hod.   (max. 10 účastníků)

 Jméno a příjmení
1Ivana Černajová
2Jana Váňová
3Eliška Davidová
4Kristýna Flašarová
5Kamal eddine Benallal
6Silvia Boschetti
7Betul Ogan
8Vít Bořil
9George Caldarescu
10Marek Tuhý
 
Náhradníci:
11Mohammed Yeboah
 

Writing 2: Improving your words #2
Zájemci o tento workshop by měli před registrací absolvovat workshop "Writing 1: Essentials".
Mondays 4 & 11 May, 2020, posluchárna G3 (Albertov 6); 8:30-12:45 hod.   (max. 10 účastníků)

 Jméno a příjmení
1Petra Venhauerová
2Barbora Kovandová
3Michaela Malečková
4Milan Chroust
5Zdeňka Kubátová
6Tereza Jaroměřská
7Wei Feng
8Nithya Kuttiyarthu Veetil
9BALRAJ MELEPAT
10Petra Zedníková
 

Writing 2: Improving your words #3
Zájemci o tento workshop by měli před registrací absolvovat workshop "Writing 1: Essentials".
Fridays 15 & 22 May, 2020, posluchárna G3 (Albertov 6); 13:30-17:45 hod.   (max. 10 účastníků)

 Jméno a příjmení
1Ruth J. Weiniger
2David Sommer
3Lucie Vaňková
4Rafael Santos Baieta
5Lucie Buchbauerová
6Susmita Dolai
7Sandra Awokunle Hollá
8Tereza Humhalová
9Petra Venhauerova
10Francesco Dionigi