Říjnové konference s účastí L. Nekolného

V uplynulých dvou týdnech se Lukáš Nekolný z našeho výzkumného centra aktivně zúčastnil dvou konferencí.
První z nich se konala od 12. do 14. října v Ostravě a jednalo se o zasedání komisí pro vzdělávání a marketing českých a slovenských zoologických zahrad, kterého se účastnilo zhruba šest desítek lidí. Lukáš vystoupil s příspěvkem Profil návštěvníka zoo vzniklé po roce 1989: Případová studie Zoopark Zájezd.
Ve středu 19. října se potom v Brně konala konference Travelevolution na téma udržitelný cestovní ruch. Konference se účastnilo více než sto lidí zejména z řad destinačních společností, odborníků z praxe i vysokých škol. Lukáš Nekolný zde vystoupil s přednáškou Zoo jako místa šíření udržitelnosti.
Obě konference se nesly v přátelském duchu, byly místem setkání přátel a poznání nových, naplněny diskuzemi nad současnými palčivými tématy.
Fotodokumentaci z akce naleznete na našem Facebooku.