Výuka ZS 2014/2015

V zimním semestru 2014/2015 je týmem URRlab organizováno několik předmětů. Sociální geografie Prahy trošku změnila strukturu, ale zůstávají jak přednášky zaměřené na vývoj jednotlivých částí města (centrum, vnitřní město, vnější město apod.), tak specializovanější tematické přednášky (bydlení, sociální prostředí, veřejný prostor). Více info zde. Anglická přednáška Urban social geography I se zaměřuje na klíčové teoretické přístupy v urbánní geografii a je otevřena nejen pro ERASMUS studenty, ale i pro studenty zdejší. Více informací na Moodlu a zde. Metody v sociální geografii II volně navazují na Metody v sociální geografii I, směřují zejména k získání dovedností a kompetencí k tvorbě analytického textu, práce s literaturou, interpretaci a prezentaci výsledků práce. Na výuce se podílí i další vyučující z KSGRR (dr. Jančák a Mgr. Jaroš). Více info zde.